Koszule jeansowe i denimowe można znaleźć w szafie niemal każdej kobiety. Jej uniwersalny i ponad czasowy krój doceniają także styliści i projektanci, którzy sięgnęli po denimowe koszule łącząc je z ciekawymi dodatkami i tworząc oryginalne wiosenne stylizacje.

Koszula jeansowa i spodnie

Jeansowe koszule bardzo dobrze wyglądają z wąskimi i obcisłymi spodniami typu rurki lub legginsy. Dobrym pomysłem na ugrzecznioną stylizację jest połączenie jeansowej koszuli z rurkami z tego samego materiału. Jeśli spodnie zamieni się na ciemne rurki z dodatkowymi rozcięciami i przetarciami, wówczas powstanie ostra, rockowa stylizacja. Zamiast materiałowych, skórzanych czy jeansowych rurek równie dobrze z denimową koszulą wyglądają bawełniane czy stretchowe legginsy. Gdy wybierzemy legginsy w modne nadruki kwiatowe, wskazany byłby wybór koszuli denimowej w ciemnym, jednolitym kolorze.

Zamiast obcisłych spodni można również zdecydować się na wygodne bojówki. Praktyczne spodnie w klasycznym kolorze ciemnej zieleni można zestawić z jasną koszulą. Ten styl preferuje Martyna Wojciechowska, która zestawia bojówki i koszulę z jeansu. Z kolei pewne siebie kobiety mogą dać się zainspirować modzie motocyklowej. Zestawia się wtedy denimową koszulę z obcisłymi skórzanymi spodniami, a całość podkreśla dodatkowo skórzaną kurtką, np. ramoneską. Taka stylizacja dodatkowo podkreśla atuty sylwetki.

Jeansowa koszula w damskim stylu

Jednak nie tylko ze spodniami koszule z denimu wyglądają dobrze. Można je również zestawić ze spódnicami, najlepiej skórzanymi. Najefektowniej wyglądają stylizacje, składające się z czarnej krótkiej spódnicy oraz jasnej koszuli.

Klasyczne zestawienie, po które sięga większość osób, to połączenie rozpiętej koszuli denimowej z obcisłą koszulką, najlepiej białą, może to być dopasowany bawełniany T-shirt. Biel koszulki wydobywa efektowną fakturę materiału, z jakiego wykonana jest koszula. Takie zestawienie można wykorzystywać jako idealna propozycję na stylizacje typu casual.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ