Jak wybrać kosmetyczkę męską?

0
1485

Często spotykasz się z sytuacją, w której zauważasz, że Twoje kosmetyki walają się po całej łazience? Jesteś na wyjeździe i czujesz, że środki higieniczne co chwila wypadają z jednorazowej reklamówki? Idealnym rozwiązaniem jest zakup dobrej jakości kosmetyczki, która raz na zawsze rozwiąże problem walających się kosmetyków. Chociaż ten rodzaj gadżetu kojarzony jest głównie z kobiecymi produktami, to kosmetyczka męska również cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Jaka kosmetyczka będzie najlepsza dla mężczyzny?

Oczywiście większość osób przy wyborze kosmetyczki w pierwszej kolejności zwraca uwagę na jej wygląd. Wydaje się być to w pełni zrozumiałe, ponieważ kosmetyczka tak samo jak inne akcesoria wyraża styl oraz osobowość danej osoby. Należy jednak pamiętać, że jest to przedmiot, który zabieramy praktycznie wyłącznie do łazienki, dlatego jeszcze bardziej istotna od wyglądu jest jego funkcjonalność oraz rozmiar. Na nic przyda się atrakcyjna wizualnie kosmetyczka męska, jeżeli nie będziemy mogli z niej komfortowo korzystać. Reasumując, wygląd produktu jest bardzo istotny, ale to jego funkcjonalność oraz pojemność w szczególność gwarantuje zadowolenie z zakupu.

Gdzie można znaleźć kosmetyczki dla mężczyzn?

Producentem kosmetyczek dla mężczyzn jest chociażby marka Noble, która posiada w swojej kolekcji kilka modeli produktów przeznaczonych dla płci męskiej. Poszczególne modele różnią się od siebie kilkoma dodatkowymi funkcjami, wymiarami oraz ceną. Poniżej opisane są krótko wybrane produkty marki Noble.

Kosmetyczka NOBLE S005

Model S005 to kosmetyczka średniego rozmiaru, która zawiera jedną rozpinaną kieszeń. Noble S005 to idealny produkt dla osób, które cenią sobie prostotę oraz minimalizm. Kosmetyczka posiada rozpinaną rączkę, która ułatwia przenoszenie produktu. Poza tym produkt jest wykonany z solidnego materiału, który nie chłonie wilgoci. Dodatkowo kosmetyczka zawiera sztywny spód chroniący przed wodą.

Kosmetyczka NOBLE S005
Kosmetyczka NOBLE S005

Kosmetyczka NOBLE S002

Noble S002 charakteryzuje się dużym rozmiarem oraz posiadaniem aż sześciu odrębnych kieszeni. Nietypowym elementem kosmetyczki jest zamontowany haczyk, który umożliwia zawieszenie produktu na wieszaku, ściance prysznica lub grzejniku. Dodatkowo Noble S002 posiada kilka elementów, które zabezpieczają produkt przed wilgocią czyniąc go bardzo wodoodpornym.

Kosmetyczka NOBLE S005 i S002
Kosmetyczka NOBLE S005 i S002

Kosmetyczka NOBLE S001

Prosta kosmetyczka, która zawiera kilka kieszeni. Co ważne zajmuje ona bardzo mało miejsca, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują, a nie lubią zabierać ze sobą dużego bagażu. Poza tym kosmetyczka zawiera materiałową rączkę, która umożliwia łatwe przenoszenie produktu lub zawieszenie go na wieszaku.

Kosmetyczka NOBLE ZS004

Model ZS004 to bez wątpienia najbardziej elegancka kosmetyczka męska marki Noble. Produkt stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które szukają gustownej kosmetyczki, a zarazem jak najbardziej funkcjonalnej. Model można nabyć wraz z trzema silikonowymi buteleczkami na kosmetyki, które doskonale sprawdzają się podczas podróży samolotem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ