Walentynki to czas zakochanych. Obchodzimy to święto 14 lutego. Zimowa pora skłania nas do organizacji walentynek w domu. Zarówno Panie, jak i Panowie mogą zorganizować ciekawe i pomysłowe walentynki w domu dla swojej drugiej połówki.

Przeczytaj też: http://www.bydgoszczinaczej.pl/walentynki-w-domu-jak-je-zorganizowac/

Jaką porę dnia wybrać na organizację walentynek?

Jak wiadomo najbardziej romantyczne są wieczory. To właśnie wieczorowa pora jest czasem, który najczęściej wybieramy na organizację walentynek. Podczas zimowego walentynkowego wieczoru można zorganizować romantyczną kolację przy świecach, podczas której wręczymy sobie drobne upominki. Taka kameralna kolacja tylko we dwoje da czas na spokojną rozmowę, wspomnienia i okazywanie swojej miłości. Ciekawym jednak pomysłem jest zaskoczenie swojej drugiej połówki już z samego rana. W walentynkowy poranek warto wstać wcześniej i zrobić niespodziankę ukochanej czy ukochanemu. W sypialni podczas, gdy on/ona śpi rozstawcie balony z helem, zostawcie prezent i przygotujcie smaczne śniadanie. Z takiej niespodzianki każdy będzie zadowolony i doceni zaangażowanie już z samego rana!

Romantyczna kąpiel

W biegu dnia codziennego rzadko kiedy mamy czas, aby razem wziąć prysznic czy spędzić przyjemny czas podczas kąpieli w wannie. W walentynki zróbcie niespodziankę swojej drugiej połówce i po romantycznej kolacji przygotujcie gorącą kąpiel ze świecami i płatkami róż. Brzmi to jak ze standardowego filmu romantycznego, ale to właśnie z tego powodu, że często widzimy to tylko w telewizji, będzie to miłym, niezwykle romantycznym zaskoczeniem. Każda kobieta z pewnością doceni taki gest!

Zróbcie to co wam obojgu sprawia przyjemność

Najlepszym pomysłem na spędzenie walentynek w domu jest zrobienie tego, co obydwoje uwielbiacie. Sami znacie się najlepiej i to w jaki sposób lubicie razem spędzać czas. Może być to film, wspólne gotowanie, granie w planszówki, przeglądanie albumów ze zdjęciami, czy pójście na całość i spędzenie całego popołudnia w łóżku! To jest wasz czas, wasz dzień, zróbcie to na co tylko macie ochotę. Jest to najlepsze rozwiązanie na walentynki. Pozwólcie sobie na spokojny czas, miłość i radość!

Zobacz też: http://www.umalgosi.pl/jaka-stylizacje-wybrac-na-chrzciny/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ