O tym, jak istotną rolę w domu odgrywa kuweta dla kota, doskonale wie każdy, kto kiedykolwiek był właścicielem tego rodzaju zwierzęcia. Służy ona bowiem przede wszystkim właścicielowi – ponieważ pozwala na zachowanie czystości oraz porządku w mieszkaniu. Nic zatem dziwnego, że producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowocześniejszych i bardziej funkcjonalnych kocich toalet. Jednym z modeli, który spełnia te założenia, jest kuweta Curver.

Zalety, jakimi wyróżnia się kuweta dla kota Curver

Pierwszą i zarazem największą zaletą kociej toalety marki Curver, jaka jest dostępna w sklepie internetowym abcdomu24.pl, jest jej budowa. Ze względu na zabudowującą ją osłonkę kuweta z daleka przypomina bardziej estetyczny domek niż miejsce służące za toaletę. Osłonka pełni jednak także inną, o wiele ważniejszą funkcję, a mianowicie zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów, ponieważ jest wyposażona w skuteczny filtr przeciwzapachowy.

Oprócz osłonki kuwety Curver posiadają niezwykle funkcjonalną szufladkę, jaka może posłużyć za schowek na różnego typu akcesoria przeznaczone do zachowania czystości w kuwecie.

Istotną zaletą, jaką wyróżnia się Curver kuweta, jest także posiadanie szczelnych zatrzasków przy osłonce. Dzięki nim podczas defekacji zwierzęcia z toalety nie wysypuje się żwirek.

Cena kuwety marki Curver

Jako że kocia toaleta wyprodukowana przez markę Curver ma złożoną budowę oraz szereg dodatkowych opcji, jej cena jest nieco wyższa od cen innych kuwet. Warto jednak pamiętać, że jej koszty idą w parze z bardzo wysoką jakością, która gwarantuje każdemu właścicielowi zwierzęcia o wiele większą czystość oraz porządek w domu.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ