Fryzury dla chłopców muszą być przede wszystkim wygodne dla dziecka. Maluch nie potrzebuje cięcia zgodnego z aktualnymi trendami, ale już kilkulatek chciałby wyglądać modnie. Fryzur dla chłopców jest tak wiele, jak tych dla mężczyzn. Najlepiej dopasować fryzurę do usposobienia i pasji małego mężczyzny, tak aby mógł na swój sposób wyrażać swoją osobowość. Warto wybrać takie cięcie, które nie będzie wymagało zbyt częstych wizyt u fryzjera.

Najmodniejsze fryzury dla chłopca

modne fryzury chłopięceIdealnymi fryzurami dla chłopców będą takie, których nie trzeba stylizować. Kilkuletni chłopcy przy wyborze fryzury mogą inspirować się również ulubionym bohaterem z bajki, filmu lub gwiazdą sportu. Dodatkowo powinny być ponadczasowe, a zarazem warto zdecydować się na krótkie włosy z przedziałkiem na boku zaczesane na bok. Takie uczesanie powstaje szybko. Wystarczy umyć i wysuszyć głowę i mamy gotową fryzurę. Kolejna propozycja modnej fryzury dla chłopca to krótko obcięte włosy po bokach i dłuższa góra, którą zaczesujemy do góry lub na bok. Fryzura z dłuższą grzywką i wygolonymi bokami to propozycja dla nieco starszych chłopców, którzy chcą wyglądać modnie, a jednocześnie zdają sobie sprawę, ze ułożenie tak obciętych włosów może zająć trochę czasu.

Wizyta z dzieckiem u fryzjera – pierwszy raz

Kiedy musimy wybrać z dzieckiem do fryzjera pierwszy raz to przede wszystkim musimy je na to przygotować. Dziecko musi wiedzieć po co wybieramy się w to miejsce i że cięcie włosów to nic złego, a wręcz przeciwnie. Jeśli dziecko wpadnie w panikę podczas strzyżenia, najlepiej będzie jeśli zachowamy spokój.

Jak wybrać idealną fryzurę dla dziecka?

Wybierając odpowiednią, a zarazem modną fryzurę dla chłopca powinniśmy wziąć pod uwagę również porę roku. Latem powinniśmy zdecydować się na krótko ścięte włosy, by dodatkowo nie ogrzewać skóry głowy, natomiast zimą – goła głowa może spowodować częstsze choroby.

Fryzury chłopięce inspirowane uczesaniem gwiazd

Kilkuletni chłopcy przy wyborze fryzury najczęściej biorą pod uwagę fryzury swoich bohaterów. Na przykład tych z bajki, filmu lub gwiazd sportu. Chcą wyglądać jak ich idole, jest to dodatkowy plus, który możemy wykorzystać na przykład jeśli nasz maluch nie będzie chciał odwiedzić fryzjera. Najlepiej będzie jeśli pozwolimy dziecku wybrać sobie fryzurę, możemy pokazać mu kilka zdjęć fryzur, które naszym zdaniem będą odpowiednie. W ten sposób oboje będziemy zadowoleni.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ