Obecnie korzystanie z salonów kosmetycznych przez mężczyzn, jest jak najbardziej normalne i wręcz naturalne. Salony SPA czy właśnie kosmetyczne mają bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych i zdrowotnych również dla panów. Sprawdź, z jakich zabiegów może korzystać mężczyzna w salonie kosmetycznym!

Zobacz też: http://jegoego.pl/kosmetyczka-dla-mezczyzny/

To nie wstyd!

Korzystanie z usług kosmetycznych przez mężczyzn nie jest czymś wstydliwym. Wiele lat temu, gdy pojawiały się pierwsze zabiegi dedykowane mężczyznom lub nawet, gdy jeszcze ich nie było, a panowie korzystali z tych, które w cennikach salonów kosmetycznych były widoczne jako te, dedykowane paniom – wtedy tak, być może wielu mężczyzn czuło się nieswojo. Obecnie jednak to wszystko zmieniło się diametralnie. Salony SPA i punkty kosmetyczne w swoich ofertach mają różnorodne zabiegi dedykowane dla panów, a korzystanie z nich nie jest i nie powinno być w żadnym stopniu wstydliwe. To zwyczajnie dbanie o siebie przy pomocy osób, które na tym się znają.

Manicure i pedicure

Te dwa zabiegi są zdecydowanie tymi, z których panowie korzystają najczęściej. Zadbane dłonie to nasza wizytówka, a prawda jest taka, że łatwiej jest udać się do salonu kosmetycznego i skorzystać z usługi manicure i pedicure, niż np. samodzielnie doszkalać się w tym temacie. Swoją drogą, zdobycie wiedzy o tym, jak bezpiecznie i skutecznie zadbać o dłonie oraz stopy, może przyjść mężczyznom nieco trudniej. Korzystanie więc z pomocy doświadczonej kosmetyczki będzie najlepszym rozwiązaniem.

Depilacja brwi

Wcale nie chodzi tutaj o takie dbanie o brwi, jak robią to kobiety, czyli malowanie czy wykonywanie henny. Mowa o zwykłej, klasycznej regulacji. Ten zabieg jest zalecany zwłaszcza dla Panów, którzy borykają się z nadmiernym owłosieniem, które sprawia, że zarasta im przerwa pomiędzy brwiami. Wówczas niezwykle wskazane jest, aby wydepilować tę przerwę i zachować naturalny podział. Wielu panów, którzy z kolei borykają się z małym zagęszczeniem brwi, korzysta z zabiegów henny, która w naturalny sposób wypełnia łuki brwiowe i sprawia, że twarz wygląda na zadbaną.

Pozostając w temacie depilacji, warto zaznaczyć, że jednym z często wykonywanych zabiegów jest depilacja pleców i klatki piersiowe. Z tych zabiegów korzystają panowie, którzy mają problem z nadmiernym owłosieniem i albo stanowi ono dla nich problem natury wizualnej, estetycznej lub zwyczajnie jest mało komfortowe i niewygodne. 

Przeczytaj też: http://www.umalgosi.pl/rodzaje-przejecia-przedsiebiorstw/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ