Idzie wiosna, a wraz z nią czas na zmiany. Każda kobieta lubi o siebie dbać, ale lubi też zmiany.

Bardzo często kobiety decydują się na zmianę koloru włosów za pomocą farbowania.
Jeżeli znudził nam się dotychczasowy kolor włosów, nie lubimy nudy albo chcemy zaskoczyć naszego partnera, zdecydowanie jest to czas na udanie się do fryzjera i przefarbowanie włosów.

Przeczytaj też: http://www.wime-art.pl/wlosy-farbowane/

Jeśli chcemy być bardziej ekonomiczni możemy wybrać opcję farbowania samemu w domu, ale to opcja jest dla bardziej odważnych lub zdać się na profesjonalistów i udać się do salonu fryzjerskiego.

Na rynku dostępne są również farby dla mężczyzn, dla tych którzy nie lubią nudy, lub którzy chcą po prostu pokryć swoje siwe włosy, aby się trochę odmłodzić.
Przed farbowaniem włosów warto zawsze sprawdzić lub doradzić się fryzjera w jakim kolorze będzie nam dobrze.

Często przydatne są tu próbki dołączone do każdej farby. Można przyłożyć sobie taka próbkę do twarzy i ocenić czy jest nam dobrze w takim kolorze.

Młode dziewczyny coraz częściej decydują się na odważne kolory na głowie, na przykład obecnie króluje wszechobecny róż czy też niebieskie albo zielone pasemka. Jest to opcja dla tych bardziej odważnych.

Panie w średnim wieku oraz te bardziej dojrzałe stawiają zdecydowanie na stonowane kolory.

Razem ze zmianą koloru warto rozważyć też zmianę fryzury, wtedy nasza zmiana będzie na pewno bardziej spektakularna. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, żeby bardziej podobać się naszym partnerom i partnerkom, a taka nawet mała odmiana może zdziałać cuda.

Farbowanie włosów u kobiet, o co w tym chodzi?

Nie podlega wątpliwości, że to kobiety zdecydowanie częściej farbują włosy niż mężczyźni.
Obecnie na rynku jest szerokie spectrum wyboru rodzaju farb do włosów oraz kolorów.
Są farby naturalne, eco dla włosów zniszczonych wymagających, ale są też farby z amoniakiem, na który trzeba szczególnie uważać, żeby farba nie zniszczyła nam włosów. W tym celu polecamy udać się do specjalisty, który dobierze nam odpowiednia farbę do naszego rodzaju włosów.

Jeżeli mamy włosy bardzo zniszczone, przed farbowaniem należy zrobić serię zabiegów regenerujących na włos, żeby odpowiednio go przygotować przed farbowaniem.
Jeśli zależy nam na wspaniałym efekcie i uzyskaniu pięknego koloru na włosach warto zaufać w tej kwestii fryzjerowi, który doradzi nam w każdej kwestii i wyjdziemy z salonu na pewno zadowolone z usługi.

Zobacz też: http://www.umalgosi.pl/modne-koszulki-na-wiosne-i-lato/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ