Kosmetyki są dla kobiet. Można się z tym w pewnym stopniu (zależnym od światopoglądu) zgodzić, lecz są kosmetyki, które powinny zainteresować każdego mężczyznę. Każdego, który posiada samochód. Kosmetyka samochodowa to bardzo istotna gałąź przemysłu samochodowego dla posiadaczy samochodów, którzy chcieliby, aby ich pojazd był nie tylko wygodnym i szybkim transportem z punktu A do punktu B, ale czymś więcej – dumą.
Wiele mówi się o tym, że dla mężczyzn samochód jest niczym przedłużenie ich męskości. Z tego powodu kupowanie nad wyraz wielkiego samochodu w stosunku do swoich potrzeb bywa często tematem żartów. Jednakże jak mawia inne porzekadło „rozmiar nie jest najważniejszy”. Cóż nam z wielkiego i mocnego samochodu jeżeli jest obdrapany, ma przyszarzałe i zabrudzone felgi a szyby dawno już straciły swój blask? O wiele lepsze wrażenie na ludziach zrobimy nawet niedużym hatchbackiem jeżeli będzie po nim widać, że jest dopieszczony.
Lakier bez żadnych odprysków i lśniący z całych sił, nie tylko zaraz po umyciu ale i dłużej. Środki do lakierów potrafią nie tylko pięknie wyeksponować połysk w karoserii naszego pojazdu ale również sprawić, że brud nie będzie się go imał. A przynajmniej nie zrobi tego tak łatwo. Ułatwiają one również zmycie brudu jeżeli już się pojawi.
Felgi są niczym wisienka na torcie naszego samochodu. W dodatku jest ich aż cztery. To bardzo istotny powód aby zadbać o nie intensywniej i sprawić aby były lśniące i pozbawione wszelkich zadrapań, ubytków i (a może i przede wszystkim) rdzy.
Szyby i ich czystość to temat, który spędza sen z powiek wielu kierowcom nie tylko ze względu na estetykę ale i praktyczność. Brudna szyba potrafi nieziemsko zirytować nawet najspokojniejszego kierowcę na Ziemi. A irytacja i inne negatywne emocje w czasie jazdy nigdy nie wróżą nic dobrego. Zwłaszcza w nocy, brudna szyba może sporym być problemem, gdyż wszystkie światła na drodze odbijają się w każdym zabrudzeniu.
Podsumowując znowu wracamy do tematu męskości z pewnego istotnego powodu. Prawdziwy mężczyzna potrafi zadbać o to co posiada, aby nie musiał się wstydzić gdy wyjdzie do ludzi. Tak samo zaniedbany samochód nie sprawi, że poczujemy się pewni siebie i dumni. Dbajmy o swój pojazd tak samo jak o swoje żony i dzieci!

www.motowydawnictwo.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSalon Audi Poznań
Następny artykułAudi A2 spalanie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ