Frezarki jako urządzenia do wszelkiego rodzaju zabiegów manicure i pedicure są aktualnie rozchwytywanym produktem na rynku – zadbane dłonie i stopy to jeden z priorytetów pośród innych zabiegów pielęgnacyjnych, a frezarki umożliwiają niesamowicie precyzyjną, wygodną i przede wszystkim szybką pracę. Praca frezarką trwa znacznie krócej niż praca pilniczkiem, jest znacznie bardziej dokładna, a co za tym idzie – profesjonalna.

Używane są nie tylko przez profesjonalne salony kosmetyczne, a nawet przez osoby prywatne, choćby ze względu na wymaganą częstotliwość wykonywania swojego manicure czy pedicure. Przystępne ceny produktów i duży wybór pozwala na odpowiedni dobór urządzenia do naszych potrzeb. Tylko na jakie urządzenie się zdecydować?

Frezarki profesjonalne

Frezarki profesjonalne to te najczęściej wybierane przez salony kosmetyczne i manicurzystki. Zawierają się w przedziale mocy 35W do 40W, wykonane z najwyższej jakości materiałów, Baza i głowica frezarki w dwóch częściach do precyzyjnej regulacji urządzenia w trakcie pracy. Pozwala ono na precyzyjne przygotowanie paznokcia pod zabiegi manicure, usuwanie przerośniętych skórek, a także do usuwania żelu, hybrydy i akrylu.

Posiadają także możliwość dostosowania obrotów w lewo lub w prawo i oczywiście ich prędkość. Zestawy zawierają frezy diamentowe o różnej wielkości, nakładki ścierne i odpowiednie opakowania do tego, a nawet osobne elementy samej frezarki umożliwiające dokupienie poszczególnej potrzebnej części w razie uszkodzenia przy użytkowaniu. Są one w cenie najczęściej od 150zł do 300zł w zależności od elementów w zestawie i mocy.

Frezarki Mini

Frezarki o rozmiarze mini to kompaktowa wersja profesjonalnej wersji sprzętu o lekkich głowicach, o bardzo prostym systemie wymiany frezów. Nadają się do przygotowania płytki paznokcia pod zabiegi manicure, zawierając zaledwie kabel zasilający, frezy i samą frezarkę. Cieszą się ogromną popularnością ze względu na ich wielkość, funkcjonalność i cenę, która zachęca w szczególności początkujące manicurzystki. Zawierają się one w cenie 25 złotych, co czyni je ogólnodostępnymi dla każdej kieszeni.

Frezarki z wyższej półki cenowej

Są to tak na prawdę po prostu frezarki profesjonalne, z taką różnicą, że zawierają dodatkowe funkcje stawiające je na wyższej półce cenowej – pomiędzy 600zł a 900zł. Są one często również troszkę silniejsze niż te bardziej popularne, bo 45W. Pozwalają oczywiście na zmienianie obrotów w lewo i w prawo, ze sterowaniem głowicy pedałem nożnym, a także na bazie frezarki.

Niewielkie gabaryty są wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu, intuicyjne użytkowanie, a najwyższej jakości materiały wykonania pozwalają na ergonomiczny rezultat (ważą zaledwie lekko powyżej kilograma), estetyczny wygląd i funkcjonalność produktu.. Bardzo mocna baza frezarki pozwala na obroty aż do trzydziestu tysięcy. Wymiana frezów w tych modelach jest bardzo prosta  i sprawna (nie wymaga kluczyka). Stosunkowo cicha i precyzyjna praca zachwyci na pewno nie tylko klientelę, ale również użytkowników.

Dla zdrowego paznokcia

Frezarki przy piłowaniu płytki zapobiegają strzępieniu się paznokcia, co często ma miejsce przy pracy pilniczkiem – więc jest to urządzenie, które nie tylko znacznie skróci czas pracy, ale zadba również o zdrową płytkę paznokcia, która zostanie precyzyjnie wypiłowana. Skórki natomiast precyzyjnie usunięte, bez szarpania i strzępienia ich nożyczkami, a wszystko to szybko i sprawnie urządzeniami najwyższej jakości, zapewniających nas o ich funkcjonalności.

Źródło: http://puls-medycyna.com.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ