Kobieta modna w sezonie wiosennym powinna postawić przede wszystkim na zakup nowej torby. Torba jest koniecznym elementem każdej stylizacji, bez względu na porę roku, a najmodniejsze fasony torebek na wiosnę wykorzystują ciekawe nadruki, dodatki oraz kształty.

Wzorzystość i fason w cenie

Epoka czarnych, jednolitych toreb, minęła. W tym sezonie najmodniejsze torby są ozdobione nadrukami. Mogą to być nadruki komiksowe, nawiązujące do motywów zwierzęcych, ale również mogą to być motywy kwiatowe czy nadruki geometryczne. Najważniejsze, aby nadruki były widoczne i aby nawiązywały do nadruków na ubraniu.

Najmodniejsze fasony dla torebek to podkowy i półksiężyce. Przy kształcie torebki daleko mniej jest ważny jej kolor czy materiał, z którego została wykonana. Jeśli torebka skórzana, to wykonana z miękkiej skóry, aby można ją było swobodnie nosić w ręku. Wraca również moda na niewielkie torebki, w których mieści się smartfon i niewiele więcej. Do łask na fali mody na vintage wracają małe, sztywne torebki z rączką. Wybierając torebkę należy postawić na torebki do noszenia w ręku, ewentualnie wybrać kolorowe plecaki. Torby na długich paskach należy schować głęboko w szafie.

Kolory i dodatki

Najmodniejszą barwą dla torebek jest biel oraz pastelowe, wybielone barwy. W ramach kontrastu mogą się pojawiać torebki w bardzo energetycznych, landrynkowych barwach lub też wykorzystujące te barwy jedynie jako wstawki. Nadal w modzie są dodatki metaliczne, zatem metalizowany połysk będzie dostępny również na torebkach.

Modna torebka powinna wykorzystywać motyw łańcucha, który może stanowić pasek do noszenia torebki, może również być jedynie mniej funkcjonalną ozdobą. Podobnie jest z modnym w tym sezonie futerkiem, z którego mogą być wykonane ozdoby doczepiane do torebki, np. przywieszki w postaci puszystych pomponów. Z futerka może być również wykonana w całości modna torebka na wiosnę. Jako element ozdobny na torebkach mogą się pojawić koraliki, kamienie jubilerskie czy frędzle. Nowym trendem będzie z pewnością noszenie dwóch torebek naraz.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ