Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie; co powiesić na ścianie? Wydawać by się mogło, że jest to bardzo łatwe pytanie. Jednak wszystko zależy od tego, jaki mamy gust, czy jesteśmy nowocześni i jakie są nasze wymagania odnośnie wyglądu takiej ozdoby.
Sklepy proponują bardzo dużo rozwiązań: świecące kulki, obrazy 3D, tablice korkowe…Jednak to my sami musimy wiedzieć, co chcemy oglądać w naszym domu każdego dnia. Co będzie pasować? Czy kolory będą odpowiednie?
Przyjrzyjmy się propozycjom. Na przykład mogą to być zdjęcia. Możemy wybrać stylowe, nowoczesne ramki do zdjęć, łączone ramki, lub po prostu same zdjęcia w powiększonym formacie. To zawsze ładnie wygląda. Z pewnością nasi goście będą podziwiać rodzinne pamiątki, które stanowią doskonałą dekorację w domu.
Kolejną opcją są obrazy. Przepiękne krajobrazy, malownicze miasteczka, a może ważne osobistości? Znów wszystko zależy od gustu. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i zmysł dobrego smaku.
Wiele osób powiesza na ścianach tablice korkowe, które są doskonałym miejscem do przyczepiania karteczek z ważnymi datami, kolorowanek dzieci, czy też różnych ważnych (i małych) pamiątek. Nie każde tablice pasują jednak do wnętrza. Zależy od rodzaju tablicy, jaki wybierzemy. Może warto pomyśleć o tablicy dobranej kolorystycznie do odcienia ściany?
Każdy z nas z pewnością doświadczył tego dylematu, co powiesić na ścianie. Rozwiązań jest mnóstwo, wystarczy odrobina kreatywności i oryginalności. Takie ozdoby są pięknym urozmaiceniem wnętrza i sprawiają, że nasz pokój jest przytulny.

www.metasetagalareta.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ