Stale rosnące temperatury i zbliżające się lato są nieodzownie łączone ze znacznie lżejszym ubiorem. Powinnyśmy jak najszybciej zrezygnować z obcisłych spodni czy kurtek na rzecz nieco zwiewniejszych sukienek, dodających każdej kobiecie nieco dziewczęcego uroku, przy jednoczesnym zachowaniu seksapilu, tka pożądanego przez wiele z nas. Jak znaleźć sukienkę idealną dla każdej z nas? Zastanówmy się wspólnie nad rozwiązaniem tego problemu!

Gdy mamy za dużo…

Wybór sukienki jest zwykle podyktowany tym, jakie cechy ma nasza sylwetka. Panie, które mają nieco pełniejszą pupę czy większy brzuszek, często decydują się na zwiewną i luźniejszą sukienkę. Pozwala ona na subtelne ukrycie wszystkiego, czego mogłybyśmy się wstydzić, poprzez brak ścisłego dopasowania całego fasonu. Tak naprawdę wystarczy dobrać do tego odpowiednie akcesoria i nasza stylizacja jest gotowa! Co lepsze, bardzo duża część producentów pozwala nam na sporą zabawę tym fasonem głównie poprzez ciekawe rozwiązania, takie jak linia odcięcia. Gdy znajdzie się ona na nieco poniżej biustu, świetnie unikniemy niepotrzebnego eksponowania brzucha i jednocześnie wyraźniej zarysujemy linię talii. Trzymajmy się zasady – im prościej, tym lepiej!

Szeroki wybór sukienek znajdziesz na https://www.markoweubrania.com/kategoria/sukienki-spodnice

…lub nieco mniej

Sytuacja będzie wyglądać inaczej gdy nasza sylwetka będzie nieco smuklejsza. Jeżeli możemy pochwalić się, chociażby smuklejszymi nogami, czemu by ich nie wyeksponować? W tym wypadku naszą najlepszą przyjaciółką powinna zostać sukienka typu mini, która świetne spisze się w wielu okazjach, niezależnie od tego, czy jest to wyjście z przyjaciółkami na spacer, czy randka z ukochaną osobą. Co najważniejsze, w każdej wymienionej sytuacji będziemy czuć się seksownie i wygodnie, a to przy lejącym się z nieba żarze bywa prawdziwą ulgą!

Podsumowanie

Dobór sukienki na letnie miesiące wypełnione temperaturami przekraczającymi trzydzieści stopni Celsjusza powinien być dla Was absolutnym priorytetem! Jesteśmy pewni, że po dzisiejszym artykule już wiecie, czego szukać na następnych zakupach! Nikt przecież nie chce być uwięziony w spodniach jeansowych przez całe lato, prawda?

Jeśli lubisz lubisz firmę Ralph Lauren to sprawdź jakie sukienki przygotowała ta marka na nadchodzący sezon Tutaj.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ