Zbliża się okres Komunii Świętych i wiele osób zastanawia się, co kupić dla swojego chrześniaka. Wśród wyszukanych elektronicznych gadżetów jest prezent ponadczasowy, który zawsze się sprawdza, a mianowicie zegarek. Dobrym wyborem może być zegarek Timex.

Zegarki męskie Timex w wersji sportowej

Nie tylko smartwatch może być atrakcyjnym prezentem dla chłopaka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej, także efektowne zegarki z dużą tarczą, na kauczukowym pasku, będą dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli jest aktywny fizycznie i uwielbia sport. Taki zegarek dobrze dopasowuje się do nadgarstka, a dzięki dużej możliwości regulacji pasował będzie również na dziecięcą rękę. Zegarki męskie Timex sprawdzają się dla osób aktywnych.

Zatem jeżeli chłopak trenuje np. piłkę nożną, taki funkcjonalny gadżet na pewno mu się przyda, zwłaszcza, że wyposażony jest w licznik okrążeń, dzięki któremu będzie mógł kontrolować intensywność swojej rozgrzewki. Pasek zegarka Timex nie powoduje obtarć, nawet przy jego ciasnym zapięciu. Dzięki wykorzystaniu lekkich materiałów, doskonale sprawdza się do aktywności fizycznej, gdyż w ogóle nie odczuwa się, że ma się go na ręku.

Zegarki męskie Timex do zadań specjalnych

Choć większość dzieci ma dziś smartfony wyposażone w stopery, ciekawym pomysłem na komunijny prezent dla chłopaka może być zegarek Timex z chronografem, który jest niczym innym, jak stoperem przeniesionym do zegarka. Teraz może mierzyć czas, w jakim uda się podbijać piłkę do góry i bić własne rekordy szybkościowe. Zegarek z pewnością nie ucierpi nawet w ekstremalnych warunkach, gdyż jest wodoodporny. Znajdziemy także modele odporne na wstrząsy.

Wodoodporność pozwala na używanie zegarka nawet na pływalni. Za pomocą wygodnego przycisku mona rozpocząć odliczanie czasu i w ten sam sposób zakończyć pomiar. Narzucanie sobie dyscypliny czasowej pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki zarówno w sporcie, jak i nauce. W ten sposób można ćwiczyć również pamięć i koncentrację, próbując zapamiętać jak najwięcej rzeczy w określonym czasie. Zegarek daje zatem wiele możliwości wykorzystania w różnych sytuacjach.

Casualowy Timex – zegarki na lata

Wybierając spośród modeli zegarków, warto zastanowić się nad kupnem w prezencie komunijnym casualowego zegarka. Timex posiada szeroki wybór zegarków na co dzień. Ich atutem jest to, że pasują na każdą okazję. Niezależnie od tego czy jest to mecz piłkarski, wyjście do szkoły czy urodziny babci, chrześniak będzie mógł go założyć.

Skórzany pasek zegarka w połączeniu z czytelną tarczą w dopełniającej barwie lub nylonowy, z mocnego materiału, o zwartej strukturze, z wyraźnymi arabskimi cyframi są jednymi z wielu propozycji Timex. Zegarki na komunię z tradycyjnym kwarcowym mechanizmem cieszą się ciągle dużą popularnością, głównie dlatego, że pośród elektronicznych wielofunkcyjnych gadżetów są dobrą alternatywą, gdyż sprawdzona marka zapewnia ich działanie przez długie lata. Można kupić model z dodatkowym paskiem, dzięki któremu dziecko będzie mogło go wymieniać, w zależności od sytuacji i dobierać do ubrania.

Z duchem czasu – hybrydowy smartwatch idealnym prezentem na Komunię

Wielu producentów tradycyjnych zegarków szukało możliwości stworzenia modeli, które wyglądają jak tradycyjne zegarki, z analogową tarczą i są kompatybilne ze smartfonem. Hybrydowy smartwatch Timex różni się od większości takich urządzeń nie tylko wyglądem, gdyż nie posiada dotykowego ekranu, ale również funkcjami. Tradycyjne funkcje zegarka, jak datownik, chronograf czy timer mogą być, w tym przypadku, obsługiwane z ekranu smartfona, a dzięki dedykowanej aplikacji zostają rozszerzone.

Można np. mierzyć długość i jakość snu, a wyniki oglądać w sparowanej z zegarkiem aplikacji. Atutem hybrydowych zegarków jest brak konieczności ładowania, gdyż pracują na tradycyjnej baterii. To zdecydowanie propozycja na prezent dla zwolenników tradycji, którzy cenią analogowe zegarki. Z pewnością spodoba się także obdarowanemu z okazji Komunii dziecku, które nie będzie się z nim rozstawać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ