Z usług gabinetów medycyny estetycznej korzysta coraz więcej osób, szczególnie pań. Dla jednych jest to sposób na zachowanie piękna, drudzy pragną odzyskać młodzieńczy wygląd, a jeszcze inni skorygować niedociągnięcia natury. Obecnie możliwe jest pozbycie się kompleksów wynikających z niezadowolenia ze swojego wyglądu i spowolnienie procesu starzenia się komórek. Można powiększyć biust, pośladki czy nawet usta. Twarz najbardziej przyciąga uwagę, dlatego nie bez powodu zabieg powiększania i modelowania ust cieszy się tak dużą popularnością, szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej.

Powiększanie ust coraz popularniejsze

Nie każdy rodzi się z idealnymi ustami, od których nie można odwrócić wzroku. Bolączką wielu osób są usta za małe, za duże, zbyt mocno zrysowane czy o nieregularnym kształcie. Wszystkie te problemy można rozwiązać i to bardzo szybko. Z pomocą przychodzą zabiegi powiększania i modelowania ust. Są one wykonywane w gabinetach kosmetologii/medycyny estetycznej. Warto mieć na uwadze to, że zbyt wąski czy asymetryczne usta nie są wyłącznie defektem estetycznym. Wraz z upływem czasu jeszcze bardziej tracą na objętości, spłaszczają się i stają się bardziej pomarszczone. Za pomocą zabiegów medycyny estetycznej możliwie jest w małoinwazyjny sposób przywrócenie wargom utraconej jędrności, nawilżenie i ich i wypełnienie. Wszystko to wpływa korzystnie na wygląd całej twarzy. Piękne usta dodają uroku i sprawiają, że twarz wygląda młodziej i na bardziej wypoczętą.

Powiększanie ust Katowice – co warto wiedzieć o zabiegu?

Zabiegi powiększania i modelowania ust są całkowicie bezpieczne. Sięga się po wypełnienie w postaci usieciowanego kwasu hialuronowego, czyli po naturalnie występującą w organizmie ludzkim substancję. Za jego pomocą można wypełnić ubytki i konturować twarz, a uzyskane efekty utrzymują się do kilkunastu miesięcy. Zabieg przeprowadzany jest po zastosowaniu maści znieczulającej. Towarzyszy temu jedynie lekki dyskomfort, a całość wraz z konsultacją trwa nie więcej niż półtorej godziny. Samo ostrzykiwanie warg trwa zwykle około kwadrans. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić opuchlizna i siniaki oraz twardość i wrażliwość skóry poddanej iniekcji na bodźce, a objawy te ustępują samoistnie w przeciągu paru dni. Końcowy efekt widoczny jest już po tygodniu po zabiegu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ