Jeszcze kilka lat temu komplety dresowe kojarzyły się ze strojem noszonym podczas uprawiania sportu lub domowych obowiązków. Miały być praktyczne i wygodne dla użytkownika, a wygląd był kwestią drugorzędną. Jednak od tamtego czasu podejście do mody oraz tego rodzaju ubioru zmieniło się na tyle, że założenie kompletu dresowego na wyjście z przyjaciółmi lub rodziną nie jest już uważane za modowe faux pas. Wręcz przeciwnie — zaczęto łączyć ten typ odzieży z eleganckimi dodatkami, aby nadać mu wyjątkowego charakteru. Z tego artykułu dowiesz się, jak nosić komplet dresowy damski oraz jakie stylizacje z kompletem dresowym są w tej chwili modne.

Jak zacząć nosić komplet dresowy damski?

Mimo tego, że zestawy dresowe stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, a w wielu sklepach lub magazynach łatwo natknąć się na ciekawe stylizacje, to dla wielu osób noszenie dresów na mieście nadal jest dość abstrakcyjnym zjawiskiem.

Pierwszym krokiem przy zdecydowaniu się na ubranie tego rodzaju stroju jest uzmysłowienie sobie, że to ludzie tworzą modę. Komplet dresowy damski może być elegancki, zobacz www.rubyy.pl, a jednocześnie wygodny i komfortowy.
Jeżeli noszenie takiej odzieży stało się popularne, co łączy się z ogólnym przyzwyczajeniem do niej społeczeństwa, to nie warto tracić czasu nad zastanawianiem się, czy wypada ją ubrać.

Pomysły na stylizacje z damskim zestawem dresowym

Nawet jeżeli nie jesteś zdecydowana co do noszenia damskich kompletów dresowych w miejscach publicznych, to najpierw można się zorientować, jakie stylizacje z tym elementem odzieży są w modzie. To pomoże się rozeznać w aktualnych trendach i dowiedzieć, czy któraś z propozycji wpasowałaby się w twój gust.

Długa bluza dresowa zamiast zwykłej sukienki

Długa bluza dresowa noszona zamiast klasycznej sukienki jest często wybieraną opcją, ponieważ łączy ze sobą wygodne cechy dresu, a także poprzez swoją niewielką długość, podkreśla kobiece nogi. Niektórzy twierdzą, że taka stylizacja dodaje kobiecie delikatności, ponieważ ma się wrażenie, że właścicielka jest otulona ciepłym kocem. Do długiej bluzy ładnie będą wyglądać trampki lub inny sportowy rodzaj butów.

Komplet dresowy z marynarką

To idealna stylizacja dla osób, które, nosząc dresy, chcą zachować elegancki wygląd. Do damskich kompletów dresowych dobrze sprawdzają się marynarki typu oversize. Jednak należy pamiętać, że taki zestaw wygląda korzystnie z nie każdym typem spodni dresowych. Dobrze prezentują się z żakietem m.in. spodnie dresowe z bardziej „eleganckich” materiałów. Stylizacja stanie się ciekawsza, jeżeli wzór spodni będzie zwracać na siebie uwagę.

Dresowy damski zestaw ze szpilkami

Chyba jednym z odważniejszych zestawień, które pojawiły się ostatnio w świecie mody, jest łączenie damskich dresów ze szpilkami. Prawdopodobnie dla wielu osób, nawet tych, które przekonały się do ubierania kompletów dresowych poza domem, noszenie tego typu butów z nimi w zestawieniu to zbyt duże wyzwanie. Jednak pamiętajmy, że kontrast może być przepisem na świetną stylizację. Szpilki podkreślą kobiecą sylwetką, z kolei damski komplet dresowy sprawi, że całość będzie bardziej casualowa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ