Obraz współczesnej gospodyni znacząco różni się od tego, który kreowany był przez nasze babcie czy mamy. Wiele kobiet prowadzących domostwa ma swoje pasje, zainteresowania oraz życie poza domem. W wolnym czasie sięgają one po wartościową literaturę czy programy telewizyjne. Dzisiaj przedstawiamy produkcje, które warto znać. Nie tylko usprawnią prowadzenie gospodarstwa domowego, ale i będą źródłem wiedzy oraz rozrywki.

Gdzie można obejrzeć legalnie wartościowe programy?

Oglądanie telewizji, działającej według ustalonej ramówki, jest coraz częściej wypierane przez platformy streamingowe, w których o dowolnej porze dnia i nocy znaleźć można szereg produkcji poruszających różnorodną tematykę. Ciekawe programy o aranżacji domu, ogrodu gromadzi player.pl, jednak można znaleźć tam także tytuły o innej tematyce, bliskiej kobietom. Dominują tu polskie materiały. Produkcje tego typu znaleźć można także na innych platformach VOD oraz streamingowych, np. Netflix, gdzie zamieszczane jest wiele programów zza granicy, w tym brytyjskich czy amerykańskich, które mogą rzucić widzom nieco inne światło na pewne kwestie.

6 tytułów programów telewizyjnych, które powinna znać każda gospodyni

Dorota was urządzi!

„Dorota was urządzi!” to program Doroty Szelągowskiej, który przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom aranżacji wnętrz. Projektantka skupia się na przeprowadzeniu w 3 dni kompletnej metamorfozy pomieszczenia, jednak jest tu jeden haczyk… Jej koszt nie może przekroczyć 7.000 zł. Stanowi doskonałą inspirację do efektownego, a przy tym taniego remontu.

Miasto kobiet

„Miasto kobiet” to program typu talk-show, który początkowo prowadzony był przez znane wielu telewidzom gwiazdy – Dorotę Wellman i Paulinę Młynarską. Dzisiaj ich rolę przejęły Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz. Prezenterki zapraszają do studia zwykłych-niezwykłych bohaterów, którzy dzielą się swoimi poruszającymi historiami. Opowieści przeplatane są innymi materiałami, w tym reportażami.

Pani Gadżet

„Pani Gadżet” to produkcja idealna dla wszystkich gospodyń będących fankami nowych technologii oraz nowinek technologicznych. Anna Nowak-Ibisz w każdym odcinku prezentuje najnowsze gadżety, jednak to nie koniec! Testuje je na sobie, sprawdzając ich funkcjonalność i przydatność. Dodatkowo w programie poznać można biznesy założone i prowadzone z sukcesami przez kobiety. Wiele z nich jest naprawdę nietypowych!

Inspirujące kobiety

„Inspirujące kobiety” to program prowadzony przez Dorotę Wellman, która w krótkich odcinkach prezentuje sylwetki niesamowitych kobiet nieobawiających się zmiany świata na lepsze – zarówno swojego małego, jak i działań na szerszą skalę. Warto poznać ich historie. Wiele z nich może być inspiracją do zmian wewnątrz i dookoła siebie.

Patenciary

„Patenciary” to program, w którym można poznać 3 przeurocze dziewczyny – Darię Ładochę oraz jej 2 córeczki. W każdym odcinku wspólnie przygotowują proste i efektowne dania, doskonale się przy tym bawiąc.

Wiem, co jem i wiem, co kupuję

Poszukując wartościowych programów, warto zwrócić uwagę także na produkcję prowadzoną przez Katarzynę Bosacką, czyli „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. Jego misją jest nauczenie Polaków świadomego kupowania jedzenia oraz rozpoznawania kłamstewek producentów żywności, kosmetyków oraz innych produktów codziennego użytku. W produkcji poruszane są także niezwykle istotnie kwestie praw konsumenta.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ