Chcesz wyglądać pięknie i mieć szczupłą talię niemal od zaraz? Możesz zdecydować się na zakup gorsetu wyszczuplającego. Jednak jak długo można nosić gorset w ciągu dnia? Czy wskazane jest spanie w gorsecie? Z naszego artykułu dowiesz się, jakich zasad należy przestrzegać, aby stosowanie gorsetu wyszczuplającego było bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Jak nosić gorset wyszczuplający w ciągu dnia?

Przeszkadza Ci namiar tkanki w okolicach brzucha i chciałabyś wymodelować sylwetkę, by pięknie wyglądała pod ubraniem? Możesz zdecydować na założenie gorsetu wyszczuplającego. Ciekawą propozycją bielizny modelującej mogą być gorsety stworzone przez Just Beck, które dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Ponadto gorsety te znajdziesz zarówno w wersji zapinanej na zamek błyskawiczny, jak i haftki, dzięki czemu idealnie dopasujesz bieliznę do swojego ciała.

Nie da się zaprzeczyć, że założenie gorsetu wyszczuplającego może poprawić wizualnie wygląd sylwetki. Decydując się na konkretny jego model, warto pamiętać, aby prawidłowo go nosić. Najczęściej gorset damski zakłada się pod sukienkę przy oficjalnych okazjach, aby uzyskać lepszy efekt wyglądu obcisłego ubrania. Można również nosić gorset damski na co dzień, należy jednak pamiętać, aby ten rodzaj bielizny wyszczuplającej był rozmiarem dopasowany do Twojego ciała. Zakładanie za małego gorsetu może bowiem mieć nieprzyjemne konsekwencje zdrowotne!

Istnieje kilka przeciwwskazań dotyczących używania gorsetu. Należą do nich m.in. ciąża, choroba wrzodowa żołądka i refluks. Dlatego w przypadku wątpliwości warto przed założeniem gorsetu wyszczuplającego brzuch, skonsultować tę decyzję z lekarzem. Nie zaleca się także noszenia gorsetu w trakcie miesiączki.

Jak długo można nosić gorset wyszczuplający talię?

Jeśli decydujesz się na dłużej stosowanie gorsetu, aby wysmuklić swoją talię, pamiętaj, aby nosić go nie dłużej niż 6 godzin w ciągu dnia. Używanie gorsetu bez przerwy nie jest wskazane. Aby jego noszenie nie wywołało uszczerbku na zdrowiu, używaj gorsetu maksymalnie przez 5 dni w tygodniu.

Pamiętaj, że bielizna wysmuklająca ogranicza dostęp powietrza do skóry. Dlatego jej długie noszenie może spowodować nadmierne pocenie się. Wybierając gorset wyszczuplający pod sukienkę, zwróć uwagę na to, czy został wykonany z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

Czy można spać w gorsecie wyszczuplającym?

Ta bielizna pomoże Ci zakryć nieestetyczne mankamenty ciała i wystające boczki. Dzięki niej możesz mieć płaski brzuch i piękne wcięcie w talii, a nikt nie zauważy, że masz na sobie gorset wyszczuplający. Nawet kobiety po porodzie mogą nosić gorset, by szybciej wrócić do formy po ciąży. Zaleca się jednak odczekanie z założeniem tego rodzaju bielizny wyszczuplającej do zakończenia połogu.

Chociaż wydaje się, że noszenie dyskretnego gorsetu damskiego jest dosyć wygodne, to nie należy w nim spać. Gorset wyszczuplający brzuch mógłby zakłócić pracę przepony i spowodować problemy z oddychaniem.

Decydując się na używanie gorsetu wyszczuplającego, pamiętaj przede wszystkim o aspekcie zdrowotnym. Przestrzegaj również zasad dotyczących tego, jak go nosić.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ