Odpowiedni sprzęt i oprogramowanie mają ogromne znaczenie w trakcie tworzenia projektów i schematów. Najlepiej wiedzą o tym inżynierowie, którzy dzięki odpowiednio skonfigurowanym urządzeniom osiągają lepszą wydajność pracy.
Computer Controls to dystrybutor elektroniki, a dystrybucja oprogramowania to główna usługa w jego ofercie. Warto zajrzeć do jego oferty i się z nią zapoznać.

Oprogramowanie

Firma specjalizuje się w oprogramowaniu dla elektroników i konstruktorów. Systemy oparte są na znanych i polecanych oprogramowaniach m.in. ARM Keil, Concord-Pro oraz PDN Analyzer. Dzięki odpowiednio przygotowanym programom inżynierowie poza lepszą efektywnością pracy mogą tworzyć w szybki sposób schematy importując i eksportując dane z CAD. Powstałe modele w 2D aktualizują się natychmiastowo, gdy modyfikowany jest ten sam model w formacie 3D. Podczas projektowania automatycznie tworzony jest wstępny kosztorys dla klienta. System umożliwia utrzymywanie się w założonych ramach finansowych.Indywidualne podejście do klienta oraz świadczone usługi sprawiają, że dystrybucja oprogramowania rozwija się w firmie bardzo prężnie.

Elektronika

Computer controls to także dystrybutor elektroniki. Współpraca z wieloma producentami sprawia, że gama akcesoriów i komponentów elektronicznych jest bardzo szeroka. Dzięki temu specjaliści są w stanie dopasować części do wielu urządzeń elektrycznych.Wśród oferowanych produktów można znaleźć moduły internetowe, układy scalone, moduły zasilania bezprądowego czy różne transformatory. Oferowane są także podzespoły elektroniczne, diody, prostowniki i tranzystory.

Przyrządy

Kolejnym punktem w ofercie są urządzenia pomiarowe oraz sprzęt laboratoryjny. Specjaliści pomagają w doborze odpowiedniego sprzętu, dzięki temu jest on ściśle dopasowany pod klienta.Firma w ofercie posiada licznik LCR, które pomagają w testowaniu urządzeń elektrycznych mierząc odpowiednie parametry. Dostępne są także testery bezpieczeństwa, umożliwiają one wykrycie niewłaściwości w działaniu układów oraz pomagają w ich naprawie. Dużą część asortymentu stanowią urządzenia mierzące natężenie oraz napięcie. Pozostała część to standardowe sprzęty, jak generatory sygnału czy uniwersalne źródła zasilania.

Klienci z pewnością znajdą coś dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ