Druk na materiałach kojarzy nam się raczej jednoznacznie – z nadrukowaniem napisów na koszulach. Obecnie jednak możliwości są dużo większe i można zaprojektować swój własny wzór, a następnie umieścić go na dowolnej tkaninie.

Wyróżnić się w tłumie

Zamiast kupować gotowe produkty w sklepie, warto zastanowić się nad ciekawszym rozwiązaniem i zaprojektować coś samodzielnie. W zależności od potrzeb mogą to być geometryczne wzory, postaci, motywy zwierzęce lub roślinne. Druk umieszczamy na tkaninach lub dzianinach. Te z kolei możemy wykorzystać nie tylko do uszycia koszulek czy sukienek, ale także po to, by stworzyć niepowtarzalną pościel, kocyk dla malucha czy kolorowe poduszki. Oryginalne tkaniny sprawdzą się także wtedy, gdy zechcemy nieco odmienić wnętrze mieszkania. Wystarczy, że obijemy nimi na przykład krzesła.

Odpowiedni dostawca

Nie ulega wątpliwości, że druk na materiałach powinien wyróżniać się wysoką jakością. Zasada ta dotyczy także samej tkaniny. Nie chcemy przecież, żeby materiał szybko się zniszczył a nadruk wyblakł po kilku praniach. Dlatego też, zanim zdecydujemy się na taką usługę, sprawdźmy dokładnie kilka dostępnych ofert. Przykładowo, na stronie ctnbee.com znajdziemy wiele porad dotyczących dobrania odpowiedniego materiału. Co więcej, jeśli nie mamy żadnych pomysłów na wzór, możemy skorzystać z gotowego katalogu. Gdy wszystko będzie już gotowe, pozostaje nam złożyć zamówienie i czekać aż materiał będzie zadrukowany.

Na prezent    

Druk na materiałach możemy wykorzystać nie tylko dla siebie, ale także jako upominek dla najbliższych. Doskonałym pomysłem jest uszycie spersonalizowanego kocyka dla niemowlaka lub pościeli dla babci czy mamy. Warto przy tym wykorzystać wzór, który bezpośrednio kojarzy nam się z bliską osobą. Przykładowo, jeśli nasza mama lubi róże, zdecydujmy się na motyw roślinny. Kupując taką tkaninę i zamawiając (lub szyjąc samodzielnie) wykonanie prezentu u krawcowej możemy mieć pewność, że pozytywnie zaskoczymy obdarowywaną osobę. Każdy bowiem chciałby mieć w swoim domu coś absolutnie wyjątkowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ