Dziś sztuczne kwiaty stały się przebojem wśród miłośników dekoracji wnętrz. Producenci sztucznych kwiatów wykonują swoje dekoracje z najwyższą dbałością o szczegóły w takim stopniu, że w wielu przypadkach sztuczne do złudzenia wyglądają jak żywe.

A gdyby tak… nie podlewać?

Nie każdy ma rękę do roślin. Ale w tym sezonie to nie problem! Sklepy i hurtownie internetowe kwiatów sztucznych oferują gotowe bukiety oraz rośliny zielone w ozdobnych donicach, które pięknie wkomponujesz do swojego wnętrza: kuchni, łazienki lub salonu. Gdy je tam umieścisz, możesz się zrelaksować. Już na stałe będą zdobiły twoje mieszkanie!

Najmodniejsze stały się kaktusy

Kaktusy i sukulenty przez wiele lat były niedocenionymi roślinami i posiadały niewielkie grono miłośników. Z nastaniem epoki surowego, skandynawskiego wystroju wnętrz sukulenty wróciły do łask. Jednak nie nadają się do każdych warunków. Jeśli w domu posiadamy zwierzęta lub małe dzieci, wybierzmy jednak sztuczną wersję, aby uniknąć bolesnych ukłuć i zachować bezpieczeństwo.

A co z pozostałymi?

Jeśli nie jesteśmy fanami kaktusów, śmiało możemy przebierać w innych rodzajach kwiatów. Możemy sami komponować bukiety, lub wybierać gotowe, kupując je bezpośrednio w hurtowni dekoracji kwiatowych lub sprawdzić, jakie sztuczne kwiaty producent ma do zaoferowania w tym sezonie. Do wyboru mamy każdy ich rodzaj, od róż po peonie i słoneczniki. Importer kwiatów sztucznych podąża za najnowszymi trendami we wzorach i kolorach, dlatego łatwo dopasujesz je do swojego mieszkania i sypialni.

Najświeższe trendy

Hitem na damskich toaletkach stały się sztuczne róże, najczęściej w pastelowych kolorach, które nie tylko wyglądają pięknie, ale również będą całoroczną ozdobą wnętrza. O wiele milej jest robić makijaż czy kręcić loki w towarzystwie kwiatów i świec, które stwarzają prawdziwą, buduarową atmosferę i pozwalają się zrelaksować.

Aby kwiaty nie zszarzały od kurzu, należy je regularnie odkurzać delikatną, muślinową ściereczką. Sztuczne sukulenty i kaktusy o grubych liściach możesz śmiało potraktować wodą z mydłem, jednak nie wolno moczyć delikatnych płatków sztucznych kwiatów! Tu sprawdzą się odkurzacz z miękką szczotką, uruchomiony na najlżejszej sile ssania. Sztuczne kwiaty są trwałe i niedrogie, dlatego możesz zmieniać ich aranżację nawet co sezon!

Źródła:

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ