Osoby aktywne często poszukują alternatyw dla ćwiczeń na siłowni, biegania czy jazdy na rowerze. Jedną z nich może być trening EMS. Czym wyróżnia się ta nowoczesna metoda i dlaczego cieszy się coraz większą popularnością? O tym przeczytasz w niniejszym poradniku. Poznaj szczegółowe informacje!

Co to jest trening EMS?

Skrót EMS oznacza elektrostymulację mięśni. Ta nowoczesna metoda cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród osób, które nie przepadają za uczestnictwem w treningach na siłowni. Tymczasem za elektrostymulacją przemawia wiele atutów. Ćwiczenia z profesjonalnym trenerem pozwolą schudnąć, a jednocześnie wzmocnić mięśnie. W dodatku to świetny sposób na pozbycie się cellulitu oraz poprawę kondycji.

Oczywiście elektrostymulacja mięśni powinna być prowadzona przy użyciu odpowiedniego sprzętu oraz pod okiem eksperta. Właśnie dlatego warto skorzystać z oferty firmy MEON EMS. Przekonało się o tym wiele osób, które szybko odmieniły sylwetkę. Dołącz do nich i zapoznaj się z atrakcyjną ofertą.

Na czym polega trening EMS?

Podczas treningu EMS stosuje się impulsy o danej częstotliwości, które wpływają na intensywność pracy mięśni. Dzięki temu uczestnicy mogą uzyskać efekty podobne do ćwiczeń z ciężarami na siłowni. Tym razem ryzyko kontuzji jest zdecydowanie niższe, co stanowi niekwestionowaną zaletę elektrostymulacji. Kolejna korzyść to obniżenie napięcia mięśniowego, a to znacznie poprawia samopoczucie. Dzięki tym atutom na treningi oferowane przez firmę MEON EMS stawia tak wiele osób. Więcej szczegółów możesz poznać tutaj – https://impulsetraining.pl/trening-ems/. Sprawdź, jak wiele korzyści masz w zasięgu ręki.

Trening EMS w praktyce

Dla wielu osób elektrostymulacja mięśni to nowe zjawisko. Jednak ćwiczenia są bardzo proste i poradzą sobie z nimi nawet osoby w sile wieku. Wystarczy tylko odwiedzić profesjonalne studio i realizować polecenia doświadczonego instruktora. 

Trening polega na ćwiczeniach w odpowiednim kombinezonie z polimerowymi elektrodami. W nim znajduje się konektor, którego pracą kieruje profesjonalny trener. Ponadto instruktor pokaże Ci ćwiczenia, które będziesz wykonywać, a swoje oczekiwania możesz przedstawić na pierwszym spotkaniu. W tym miejscu warto zaznaczyć, że firma MEON EMS oferuje również wsparcie dietetyka.

Oczywiście metoda treningu jest w pełni bezpieczna i została przeanalizowana przez specjalistów. Ponadto nie obciąża pleców, a wręcz pomaga pozbyć się wielu dolegliwości. Ćwiczenia spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem osób, które z różnych powodów unikają siłowni, biegania czy jazdy na rowerze. Uczestnicy zgodnie podkreślają, że treningi EMS są dla nich nad wyraz przyjemne, co widać po efektach. Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję lub po prostu cieszyć się dobrym zdrowiem, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ