Pewnie wiele razy zastanawiałaś się, czy przedłużyć swoje włosy. Jednak taka zmiana fryzury wiąże się z wieloma dylematami i wymaga wcześniejszych przygotowań. Sprawdź, czy kondycja Twoich włosów pozwala na wykonanie zabiegu przedłużania. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę zanim zdecydujesz się na wizytę u fryzjera i ekstremalnie odmienisz wygląd swoich włosów. Przekonaj się, jaka metoda będzie dla Ciebie najlepsza.

Masz rzadkie, cienkie i zniszczone włosy

Takie włosy to problem wielu kobiet. Daje się we znaki zwłaszcza w miesiącach wczesnojesiennych, kiedy wyjątkowo odczuwamy negatywne skutki lata. Przesuszone, cienkie włosy to niejedyny dylemat. Do tego dochodzi wrodzona skłonność do łamania i wypadania włosów. Jeśli ponadto masz rozdwajające się końcówki, jesteś w kropce: czy przedłużenie włosów pomoże czy zaszkodzi?

Spieszymy z odpowiedzią: wszystko zależy od techniki, na jaką się zdecydujemy. A to wiąże się z kolejnymi kwestiami, głównie finansową (przedłużanie ultradźwiękami jest dużo droższe, niż zakup pasemek na taśmie lub na spince). Oprócz tego, mocno zniszczone włosy wymagają delikatnego traktowania, dlatego takie metody, jak np. mikroringi czy keratynowe przedłużanie, nie wchodzą w rachubę. Jeżeli koniecznie chcesz szybko wydłużyć i zagęścić włosy, zdecyduj się na pasemka clip-in. To syntetyczne albo naturalne włosy wszyte w spinki, które wpinamy w wybranych miejscach na głowie. Nie obciążają one cebulek tak bardzo, jak inwazyjne techniki.

Oczywiście dla przeraźliwie zniszczonych włosów, nawet przedłużanie na zimno, będzie stanowić zagrożenie i przykładowo: powodować wypadanie. Nasza rada: zregeneruj i odżyw włosy maskami. Podetnij nieestetycznie wyglądające końcówki. Po dwutygodniowej kuracji olejami, postaw na dopinki clip-in. W ten sposób dasz włosom czas na szybki powrót do dobrej kondycji i zyskasz nowy wygląd. Dodatkowym plusem jest fakt, że przedłużanie metodą clip-in, nie wymaga wizyty u fryzjera. Zestawy pasemek możesz zamówić bez wychodzenia z domu, np. w sklepie internetowym Europe-Hair: http://europe-hair.com/pl/

Często prostujesz lub kręcisz włosy?

Nie jest żadną nowością, że duża część kobiet codziennie poddaje swoje włosy prostym zabiegom stylizacyjnym z użyciem wysokiej temperatury. Prostownice, lokówki i karbownice w równym stopniu szkodzą włosom, mocno je osłabiając. Ponadto, nie każde włosy użyte do przedłużania, nadają się do kontaktu z tego typu urządzeniami. Dlatego, jeżeli jesteś miłośniczką prostowania lub kręcenia włosów, pamiętaj, żeby w żadnym wypadku nie decydować się na pasma syntetyczne, bo mogą się one spalić.

Pasemka, gotowe doczepy, pukle włosów lub dopinane treski, mogą być wykonane z naturalnych włosów różnego pochodzenia. Przetestowaliśmy różne rodzaje i zgodnie stwierdzamy, że najlepsze są naturalne włosy indyjskie – Remy. Wyjątkowo wytrzymałe, mocne i błyszczące pasma występują w pięknych kolorach. Można je dostać w przystępnej cenie adekwatnej do jakości. Nadają się one do wielomiesięcznego noszenia i, co ważne, nie osłabiają naszych naturalnych włosów. Istotne również, że włosy Remy dobrze znoszą zabiegi stylizacyjne, są podatne na działanie prostownicy i podobnych urządzeń. Co za tym idzie, to idealny wybór dla pań, które nie wyobrażają sobie życia bez zabiegów stylizacyjnych.

Naturalne włosy Remy bez problemu kupisz w sklepie Europe-Hair. Możesz wybierać między włosami na taśmie, na żyłce, pasemkami keratynowymi i clip-in. Wszystkie nadają się do kręcenia i prostowania

[Głosów:6    Średnia:2.7/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ