Majówka czy wakacje to czas, kiedy trzeba zaplanować swój wypoczynek, aby zregenerować siły i nabrać ochoty na kolejne wyzwania. Można jechać nad morze, w góry lub za granicę, ale czasami warto spróbować czegoś nowego. Obóz żeglarski na Mazurach jest właśnie takim niebanalnym pomysłem dla tych, którzy szukają przygód i wyjątkowej atmosfery.

Dlaczego warto wypłynąć na Mazury?

Nie sposób się nudzić w trakcie mazurskiego rejsu, ponieważ każdy dzień jest inny. Samo żeglowanie ma odmienne smaki, w zależności od pogody. Inaczej się płynie przy lekkim powiewie niż przy dość gwałtownym wietrze, który nagle się pojawia znikąd i trzeba szybko podpłynąć do najbliższego portu.

Adrenalina wtedy mocno skacze, ale pod czujnym okiem doświadczonej załogi zawsze udaje się bezpiecznie zacumować. W ciągu dnia można sporo nauczyć się na temat żeglowania nie tylko podpatrując zachowanie załogi, ale także biorąc udział w przygotowaniu jachtu do wypłynięcia, stawianiu czy też zwijaniu żagli, a nawet w sterowaniu. Wiele przyjemności daje wspólne przygotowywanie posiłków, poznawanie mazurskiej przyrody i oczywiście śpiewanie szant przy wieczornym ognisku. Codziennie odkrywa się nowe miejsca, a jeden rejs pozwala na zobaczenie, jak różny charakter mają mazurskie porty.

Dla jakich grup wiekowych organizujemy obozy żeglarskie?

Nasza Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje mazurskie rejsy praktycznie dla każdego, ponieważ zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla młodzieży, studentów oraz dla dorosłych.

Co więcej, ofertę kierujemy nie tylko do tych, którzy chcą indywidualnie posmakować żeglarstwa i zobaczyć, czy złapią bakcyla jachtingu. Zapraszamy również grupy zorganizowane.

Obóz żeglarski na Mazurach organizowany przez profesjonalną Szkołę – https://puntovita.pl/obozy-zeglarskie/ jest świetną propozycją na niebanalne wyjazdy integracyjne, które pozwolą na wspólne żeglowanie w ciągu dnia oraz fantastyczną zabawę przy wieczornym ognisku i szantach.

Mamy też propozycje dla nauczycieli. W końcu nie każda wycieczka szkolna musi wyglądać tak samo i czasami warto zerwać z rutyną, a wspólny rejs da wiele niezapomnianych przeżyć. 

Jednocześnie będzie okazją do wyjątkowej zabawy, jak i nauką żeglowania, która niesamowicie łączy wszystkich na pokładzie.

Obozy żeglarskie na Mazurach są też idealnym pomysłem na ciekawe spędzenie wolnego czasu z całą rodziną.

Jak widać, nieważne kim jesteś i w jakim wieku. My na pewno przygotujemy interesującą propozycję na aktywny i zarazem niezwykle przyjemny wypoczynek dla każdego.

Kilka słów o Szkole Żeglarstwa PuntoVita.pl

Jesteśmy pasjonatami żeglarstwa, ale przede wszystkim doświadczoną ekipą, która zapewni wszystkim adeptom bezpieczne i jakże wspaniałe spędzenie wolnego czasu. Z nami nikt nie ma prawa się nudzić, ale może poznać piękno żeglowania. To dlatego wiele osób po wspólnym rejsie powraca na nasze jachty i to już z patentem żeglarskim.

Oferta obozów dla młodzieży została opisana tu: https://matfiz24.pl/obozy-zeglarskie-dla-mlodziezy-mazury.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ