Każdy, kto kiedykolwiek natychmiast potrzebował większej sumy pieniędzy wie, że otrzymanie ich nie jest takie proste, jeśli ma się zamiar wziąć je z banku – nawet tego, do którego przynależy się od lat. Banki mają swoje rygorystyczne procedury, których zawsze bezwzględnie się trzymają – szczególnie w przypadku osób starających się o otrzymanie od nich pieniędzy.
Jeszcze kilka lat temu nie było praktycznie żadnej alternatywy. Dzisiaj szybkie pożyczki bez zaświadczeń to codzienność, która nieraz ratuje ludzi w najróżniejszych sytuacjach i trudnych chwilach ich życia. Chociaż osobom, które nigdy wcześniej nie korzystały z internetowych chwilówek może się wydawać to nadal jednym wielkim oszustwem, gdzie można jedynie stracić, a nie zyskać, prawda jest zupełnie inna. Obecnie instytucje pozabankowe są poważna konkurencją dla banków, tracących z dnia na dzień klientów właśnie ze względu na ilość formalności niezbędnych do spełnienia oraz czas trwania zawieranych transakcji od chwili złożenia wniosku do chwili otrzymania pieniędzy.
Szybka pożyczka bez zaświadczeń istnieje naprawdę – nie jest to jedna z bajek opowiadanych przez nieistniejące firmy czy „producentów” stron internetowych. Pojawiające się coraz to nowe instytucje pozabankowe stanowią obecnie konkurencje również dla siebie nawzajem, przez co muszą urozmaicać swoją ofertę. Jednym z produktów mających zachęcić do korzystania właśnie z ich usług są szybkie pożyczki bez zaświadczeń.
Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku będą sprawdzać swoich klientów i to, jak rokuje klient, jeśli chodzi o spłacenie zaciągniętego zobowiązania. Jeśli nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach, dla niektórych bardzo trudne do uzyskania, z pewnością sprawdzane jest co innego – na przykład rejestry dłużników, BIK czy wszystkie inne miejsca, z których może wynikać, że mamy problemy ze spłacaniem zaciąganych zobowiązań. To najczęściej właśnie od tych rejestrów będzie zależeć powodzenie naszej prośby.
Niektóre firmy, szczególnie te dopiero wchodzące na rynek, oferują absolutny brak jakichkolwiek formalności, obligują się również do niesprawdzania rejestrów. W tym wypadku trzeba się jednak liczyć z poważnymi kosztami dodatkowymi, które firma nałoży na swojego ewentualnego dłużnika bądź ze sporym RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania.

www.takeitizzy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak dobrze zarobić?
Następny artykułUczelnie w Poznaniu

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ