Każdy właściciel samochodu marki Audi wie, że samochód w pełni doskonale prezentuje się, kiedy zdobią go felgi aluminiowe. Zakup nowych i oryginalnych alufelg to dość duży wydatek, jednak warto, gdyż dopełniają one całokształt wyglądu auta. Wybór alufelg do Audi jest ogromny. Zakupy możemy zrobić zarówno stacjonarnie, jak i w internecie. Najpopularniejszą platformą sprzedażową, gdzie znajdziemy najwięcej ofert jest Allegro.  Duży wybór i atrakcyjne ceny oraz szybka dostawa to duże udogodnienie dla wielbicieli marki.

Niektórzy jednak preferują odwiedzenie punktu stacjonarnego. Takich sklepów w Polsce jest bardzo dużo, a co ciekawe, większość z nich prowadzi także sprzedaż online. Jednym z takich sklepów jest ładnefelgi.pl, który posiada dwa stacjonarne punkty – jeden w Warszawie przy ulicy Sowińskiego Józefa 53, a drugi w Gdańsku przy ulicy Spacerowej 4A. Klientów zachęca duży wybór i dostępność modeli od ręki, a dla osób spoza tych miast sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową. Warto wspomnieć, że na wszystkie alufelgi otrzymujemy 3 lata gwarancji oraz, że wszystkie modele posiadają certyfikaty ISO, VIA oraz JWL.

Alufelgi do Audi - jakie najlepsze

Oprócz alufelg, w skład asortymentu sklepu wchodzą również felgi stalowe, opony, akcesoria i wiele innych.

Oryginalne alufelgi do Audi zakupimy również w sklepie audifelgi.pl, który współpracuje z fabryką Audi mającą siedzibę w miejscowości Ingolstadt w Niemczech i od niej sprowadza towar. Felgi są zupełnie nowe, dostępne w każdym rozmiarze, a ich wysyłka to koszt rzędu 100 złotych. Sklep oferuje swoim klientom również opony letnie i zimowe. Koszt wysyłki opon i alufelg w jednej paczce to około 150 złotych. Jeśli mamy jakiekolwiek pytania, możemy skontaktować się ze sklepem telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie.

Wysokiej jakości felgi aluminiowe do Audi w ofercie posiada sklep felgi-niemieckie.pl. W asortymencie znajdziemy felgi do większości modeli Audi, ale również do samochodów innych marek. Warto zajrzeć na stronę sklepu. Jest tam mnóstwo informacji dotyczących samych produktów, producentów, ale też promocji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ