Chcesz, żeby Twoja impreza była jeszcze ciekawsza? Wybierz specjalne imprezowe gry, które sprawia, że każdy może bawić się świetnie!

Na udaną imprezę składa się wiele różnych elementów. To odpowiedni czas i miejsce, dobór gości, odpowiednie menu i alkohole, ale również rozrywki.

Gdy zależy Ci na tym, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju, doskonałym wyborem mogą być różne alkoholowe gry – zapewnią mnóstwo zabawy i świetnie zintegrują gości ze sobą!

W sprzedaży można znaleźć różne imprezowe gry wykorzystujące alkohol. Na co warto się zdecydować?

Alkochińczyk

To chyba jedna z najpopularniejszych gier alkoholowych, która dostępna jest w sprzedaży. To nowe wcielenie znanej planszowej gry, w której zamiast pionków korzysta się z kieliszków.

Beer pong

To z kolei gra, która przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych – jest jedną z ulubionych gier amerykańskich studentów. Polega na wrzuceniu do kubeczka albo kufla piłeczki. Gdy trafimy, przeciwnik musi wypić piwo w kubeczku albo kuflu.

Imprezowa wieża

To popularna wersja gry Jenga. Ta imprezowa wieża ma jednak nieco inne zasady. Na klockach można znaleźć różne zasady, na przykład „Pijesz dwie kolejki”, „Gracz po lewej pije jedną kolejkę” czy „Wszyscy piją jednego oprócz ciebie”.

Alkoszachy

To propozycja dla wielbicieli bardziej wyrafinowanej rozgrywki. Alkoholowe szachy mają podobne zasady, ale zamiast zwykłych figur szachowych posiadają kieliszki. Gdy zbijamy figurę – kieliszek przeciwnika, wtedy musi on wypić znajdujący się w kieliszku alkohol.

 

Alkoholowa ruletka

Są także i takie alkoholowe gry, w których największą rolę odgrywa nie strategia czy zręczność, ale czyste szczęście. Do tej grupy gier zalicza się alkoholowa ruletka. Zasady są bardzo proste – kręcimy ruletką i jeżeli kulka wpadnie na nasze pole, wtedy pijemy alkohol w kieliszku na polu.

Te, a także wiele innych imprezowych gier możesz znaleźć już teraz w sklepie internetowym 4gift.pl pod adresem: https://4gift.pl/gadzety/na-impreze/alkoholowe-gry. Życzymy udanej zabawy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ