Wraz z duchem równouprawnienia i powszechnie postępującej globalizacji od niedawna w naszym kraju organizuje się wieczory panieńskie. To symboliczne pożegnanie z życiem w wolnym stanie cywilnym kobietom dotąd niebyło potrzebne. Małżeństwo i wszystko co z nim związane stanowiło cel sam w sobie więc osiągnięcie go było ważne i celebracja podczas wesela zupełnie wystarczała. Nowe pokolenie kobiet czasem waha się przed podjęciem tak ważnego, życiowego zobowiązania i to głównie dla nich wymyślono gadżety na wieczory panieńskie mające utwierdzić je w podjętej decyzji. To okazja do spotkania z wszystkimi przyjaciółkami i wręczeniem im zaproszeń na ten najważniejszy dzień, kiedy wstąpienie w związek małżeński stanie się faktem.

Sposób na udaną imprezę

Kucmar---gadżety-na-wieczór-panieński---gospodyni24

Nie jest ważne gdzie odbędzie się wieczór panieński. Możliwości jest dziś wiele i każda z nich tak samo dobra jeśli cieszy przyszłą pannę młodą. Bo najistotniejsze jest żeby dobrze się bawiła w gronie najbliższych przyjaciółek. Świetną imprezę tematyczną można zrobić już we dwie. Zwykle jednak liczą one dużo większe grono osób i gdy  zaproszone kobiety są dla siebie nieznajome wymagane są liczne gadżety na wieczór panieński, które pozwolą przełamać lody i poznać się wzajemnie. Nie wolno jednak zapomnieć, kto jest głównym bohaterem przyjęcia i zadbać głównie o to by impreza ta była niezapomniana. Odhaczenie wszystkich marzeń przyszłej panny młodej może mieć tu ogromne znaczenie dla późniejszego pożycia małżeńskiego. Nawet gdy planujemy ostrą zabawę starajmy się nie przekraczać granic. Wówczas impreza będzie godna zapamiętania i wspomnienie jej wyzwalać będzie radość, a nie zażenowanie.

Upominki i porady

Najlepszymi prezentami dla przyszłej panny młodej są zawsze te które wiążą się ze ślubem lub nową drogą życia. Obowiązkowe gadżety na wieczór panieński to najlepiej błękitna podwiązka i tak zwane kulki gejszy do wzmacniania mięśni kegla. Takie prezenty są praktyczne, a panna młoda może je wygrać na przykład odpowiadając na liczne pytania dotyczące jej związku i dalszych planów życiowych. Przygotowując taką grę warto skonsultować się z panem młodym i poznać jego zdanie by określić poziom zażyłości pomiędzy partnerami.  Z góry warto jednak zaznaczyć, że ewentualne rozbieżności mogą tylko świadczyć o potrzebie rozbudzenia większej ciekawości, a nie niedopasowania. Nieco bardziej pikantnymi lecz i często nie używanymi przez obdarowaną damę są różnego typu wibratory, jadalna bielizna na noc poślubną, pejczyki, kajdanki czy specjalne z zestawy zawierające wszystkie te gadżety na wieczór panieński w jednym dyskretnym pudełku. Często są tam również specjalne gry na tę okazję i zadania dla gwiazdy wieczoru zarówno do wykonania w domu czy jakimś pubie. Popularne są też wspólne warsztaty gotowania, decoupage i pokoje zagadek. Nieco odważniejsze panie wybierają karaoke w obowiązkowo podobnych strojach lub przyozdobione w ich zabawne elementy: humorystyczne przypinki z imionami, szarfy lub opaski wyposażone w diabelskie rogi. Ważne by pamiętać, że to jest zabawa przed nadchodzącym ślubem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ